Даска за надувување-(Модел бр.Isup 03)даска за надувување

Краток опис:

Надувување SUP за лопатка, големина 15′x 50″ x 6 “, стандарден комплет опрема (торба за носење чамец*1, комплет за поправка*1, рачна пумпа*1, единечно телескопско алуминиумско лопатка, поводник*1)


Детали за производот

Ознаки на производи

Весло на надувување SUP,

големина 15 "x 50" x 6",

Стандарден сет на опрема (торба за носење брод*1, комплет за поправка*1Рачна пумпа*1,единечно телескопско алуминиумско лопаткаповодник *1)


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!