Наоколу-(SUP Wood Grain 11) епоксидна стоечка дрвена табла за веслање епоксидна табла

Краток опис:

КОНСТРУКЦИЈА: EPS јадро + Дрвена жила + 2,5 слој 6 oz фибрегалс + епоксидна AB смола + полирање за сликање Спецификации: Должина: од 9' до 14' Ширина: од 28" до 40" Дебелина: од 4" до 8" (секоја големина може да се прилагоди ) Бренд TOPSURFING артикал SUP BOARD Кожа Дрвени житни материјали EPS Пена Јадро+Епоксид+фиберглас+Дрвена Влошка од жито Големина од 8' до 16′ Конструкција -ЕПС јадро со висока густина со жици, обликувано од CNC машина за обликување - 2,5 слоеви фиберглас и 6 оз ...


Детали за производот

Ознаки на производи

КОНСТРУКЦИЈА: EPS јадро + Дрвена жила + 2,5 слој 6 oz Fibregalss + Епоксидна AB смола + лак за бојадисување Спецификации: Должина: од 9' до 14'

Ширина: од 28" до 40"

Дебелина: од 4" до 8" (секоја големина може да се прилагоди)

Бренд ТОПСУРФИНГ
Ставка НАПОМЕНА ТАБЛА
Кожата Дрвено жито
Материјали ЕПС јадро од пена + епоксид + фиберглас + влошка од дрвени зрна
Големина од 8' до 16'
Градба   -ЕПС јадро со висока густина со стрингер, обликувано со CNC машина за обликување- 2,5 слоеви 6 oz фиберглас со врвот и дното,- Засилено со дополнителен слој фиберглас на шина, нос и опашка- Систем на перки: 1 централна перка и 2 странични FCS перки
Дизајн Прскање боја на шини, пренос на вода и секоја прилагодена графика за печатење
Заврши сјај (лак) или мат финиш (избрусен)
Примарна конкурентска предност - дрвена инјекциска жито,- Висококвалитетно EPS празно со жици од 5 мм- Горна чиста топла облога.-Систем за вакумирање-Задоволителна услуга пред продажба и услуга по продажба
Време на испорака  25 дена за 20′ контејнер;35 дена за контејнер од 40′HQ
Детали за пакување  Обвивка со меур + картонска арматура (нос, опашка и засилување на шината) + картонска кутија
MOQ  10 ЕЕЗредоследот на примерокот е прифатлив
Внимание: - Секоја големина, графика, боја и лого може да се прилагодат.- ширина и дебелина: според вашите барања.- Навремена испорака- Задоволителна услуга пред продажба и услуги по продажба

SUP-WP-11-01 SUP-WP-11-02 SUP-WP-11-03 SUP-WP-11-04 SUP-WP-11-05


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp онлајн разговор!