Rreth e rrotull - (SUP Wood Grain 11) epoksi me këmbë në këmbë me dërrasë me vozitje prej druri

Përshkrim i shkurtër:

KONSTRUKTI: Bërthama Eps+Targo druri+shtresa 2,5 6oz Fibregalss+Epoksi AB Rrëshirë+Pikturë Specifikimi :Gjatësia: Nga 9' deri në 14' Gjerësia: Nga 28" deri në 40" Trashësia: Nga 4" në 8" (Çdo madhësi mund të personalizohet ) Marka TOPSURFING Artikull SUP BOARD Lëkurë Materiale drithi prej druri EPS Bërthamë shkumë+Epoksi+ tekstil me fije qelqi+shtresa me kokrriza prej druri Madhësia nga 8' deri në 16' Ndërtimi -Bërthama EPS me densitet të lartë me fije, e formuar nga makineria formësuese CNC- 2,5 shtresa fije qelqi e sipërme me 6oz ...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

NDËRTIMI: Bërthama Eps+Targo druri+shtresa 2,5 oz 6oz Fibregalss+Epoksi AB Rrëshirë+Pastrimi i lyerjesSpecifikimi:Gjatësia: Nga 9' deri në 14'

Gjerësia: nga 28” deri në 40”

Trashësia: Nga 4” deri në 8” (Çdo madhësi mund të personalizohet)

Markë TOPSURFING
Artikulli BORDI SUP
Lëkura Kokrra prej druri
Materiale Bërthama me shkumë EPS + Epoksi + tekstil me fije qelqi + injeksion kokrriza druri
Madhësia nga 8' deri në 16'
Ndërtimi   -Bërthama EPS me densitet të lartë me stringer, e formuar nga makina formësuese CNC- 2,5 shtresa 6oz tekstil me fije qelqi me sipër dhe poshtë,- Përforcuar me shtresë shtesë tekstil me fije qelqi në shina, hundë dhe bisht- Sistemi fin: 1 pendë qendrore dhe 2 pendë anësore FCS
Dizajn Spërkatja e bojës në shina, transferimi i ujit dhe çdo grafikë me porosi të printueshme
Përfundo me shkëlqim (lustrim) ose mat (i lyer me rërë)
Avantazhi parësor konkurrues - inkorderi prej druri,- EPS bosh me cilësi të lartë me tela 5 mm- Veshje e nxehtë e pastër e sipërme.- Sistemi i vakumizimit-Shërbimi i kënaqshëm para shitjes dhe shërbimi pas shitjes
Koha e dërgimit  25 ditë për enë 20′;35 ditë për kontejnerin 40′HQ
Detajet e paketimit  Mbështjellës flluskë + përforcim kartoni (përforcim i hundës, bishtit dhe hekurudhës) + Kuti kartoni
MOQ  10 copëRendi i mostrës është i pranueshëm
Kujdes: - Çdo madhësi, grafik, ngjyrë dhe logo mund të personalizohet.- Gjerësia dhe Trashësia: sipas kërkesës tuaj.- Dorëzimi i menjëhershëm- Shërbimi i kënaqshëm para shitjes dhe shërbimet pas shitjes

SUP-WP-11-01 SUP-WP-11-02 SUP-WP-11-03 SUP-WP-11-04 SUP-WP-11-05


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme

    WhatsApp Online Chat!