Rreth Nesh

TopSurfing Factory 1

Top Surfing Industrial Limited (TSIL), i themeluar në 2005, me një ekip profesionistësh si të specializuar si një nga prodhuesit më të mëdhenj për të projektuar dhe ndërtuar dërrasa të ndryshme Stand Up Paddle, dërrasë garash, dërrasë shpëtimi surf, dërrasë peshkimi, dërrasë yoga, dërrasë për fëmijë , dërrasë me kite, dërrasë sërfi, dërrasë fitnesi, dërrasë zgjimi, rrëshqitje në ajër, dërrasë me vozitje me fryrje, kajakë, etj.

Prodhojmë gjithashtu aksesorë të ndryshëm, si lopata, çantë dërrase, çanta me vozitje, rrip shpatullash, zinxhir, karrocë SUP, raft për mjete peshkimi, raft për montim në mur, etj.

Ne kemi punësuar menaxherin më profesional të produkteve në Kinë për të kontrolluar cilësinë dhe kohën e dorëzimit.

Të gjitha dërrasat tona janë formuar nga makina CNC, formësimi do të jetë i saktë, i saktë dhe i qëndrueshëm. Makina jonë e përparuar e prodhimit me precizion të lartë na jep mundësinë për të prodhuar shpejt vëllime të mëdha të dërrasës së vozit, ndërkohë që i kushtojmë vëmendje cilësisë së produktit duke zbatuar masën standarde të kontrollit të cilësisë në industri në të gjitha aspektet e proceseve tona të prodhimit.

Ekipi ynë i Grafikës i përbërë nga Dizajnerë Grafikë 3D dhe specialistë artizanal në shërbimet tuaja për të siguruar që koncepti juaj grafik të riprodhohet gjallërisht sipas shijes tuaj. Ne ofrojmë gjithashtu shërbime konsultimi falas të dizajnit për t'ju ndihmuar të realizoni çdo koncept që mund të konceptoni.

Ne në Top Surfing ju japim sigurinë se të gjitha nevojat, specifikimet tuaja do të përmbushen me efikasitetin më të madh, çmimin më të mirë dhe Cilësinë e Garantuar.

Ne i përmbahemi parimeve tona të Cilësisë Superor të Garantuar, prestigjojmë një Evolucioni Dinamik.

Ne besojmë fuqimisht se rritja vjen nga dëgjimi i nevojave të klientëve tanë, kështu që ne kemi krijuar shumë kanale kontakti dhe ju ftojmë të na ofroni sugjerime që mund të përmirësojnë produktet tona të ardhshme. Kënaqësia e klientit është qëllimi ynë përfundimtar.

Na kontaktoni sot për një marrëdhënie biznesi të frytshme dhe fitimprurëse.

Mirë se vini në Top Surfing.


WhatsApp Online Chat!