• 12
 • 13
 • HTB14qkvi46I8KJjSszfq6yZVXXa7
 • HTB1D8wMc2al9eJjSZFzq6yITVXaT
 • Coat lamination room
 • CNC 成型机 2
 • Surfboard

  Dërrasë sërfi

 • Stand Up Paddle Board

  Stand Up Paddle Board

 • Racing Board

  Bordi i garave

 • Accesseries

  Aksesorë

Better Surfing Jetë më e mirë

Top Surfing Industrial Limited (TSIL), i themeluar në 2005, me një ekip profesionistësh si të specializuar si një nga prodhuesit më të mëdhenj për të projektuar dhe ndërtuar dërrasa të ndryshme Stand Up Paddle, dërrasë garash, dërrasë shpëtimi surf, dërrasë peshkimi, dërrasë yoga, dërrasë për fëmijë , dërrasë me kite, dërrasë sërfi, dërrasë fitnesi, dërrasë zgjimi, rrëshqitje në ajër, dërrasë me vozitje me fryrje, kajakë, etj.

Rreth nesh

Ne gjithashtu prodhojmë aksesorë të ndryshëm, si lopata, çantë dërrase, çantë me vozitje, rrip shpatullash, zinxhir, karrocë SUP, raft për mjete peshkimi, raft për montim në mur, etj. Ne kemi punësuar menaxherin më profesional të produktit në Kinë për të kontrolluar cilësinë dhe dorëzimin koha.
Mëso më shumë
WhatsApp Online Chat!